06:50
מועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל מועדוני החשפנות קרובים אפילו לזה. חלקם יקרים יותר, אחרים יפים יותר ונראים טוב יותר. הנה רשימה של כמה ממועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק

פסקה כתובה על חדר מטרופוליטן:

The Metropolitan Room הוא אחד ממועדוני הריקודים הכי מפתים בניו יורק מכיוון שבהשוואה למועדוני חשפנות אחרים יש בו אווירה אלגנטית לכאורה. זה גם מספק חשפניות שמתמחות בצורות בידור מותאמות יותר, למשל, שיחה אישית יותר לאורחים וללקוחות שלהם. ועם התאורה העמומה המיושנת שלהם, זה באמת ייראה כאילו אתה נמצא במועדון ישן ולא במועדון חשפנות.

ניו יורק היא עיר שוקקת עם המפעלים הטובים ביותר שתוכלו למצוא בכל מקום בעולם. להלן כמה ממועדוני החשפנות המובילים בניו יורק. רקדנים במקומות האלה ידועים בכך שהם מורידים את הבגדים ונותנים למבקרים מופע לזכור.

1) The Supper Club - מועדון החשפנות הטוב ביותר בניו יורק 3 שנים ברציפות על ידי New York Observer ומועדף כאחד הפופולריים ביותר בניו יורק, הממסד הזה לא צריך היכרות

2) Rick's Cabaret - תחנה קבועה בתוכניות טלוויזיה פופולריות כמו "Boardwalk Empire" של HBO, Rick's נפתחה מחדש בשנה שעברה לאחר הוריקן סנדי בעקבות שיפוץ של 8 מיליון דולר במיקום ללא תחרות בשטח של 18,000 רגל מרובע הכולל שלוש רמות של מקומות בילוי.

3) Plato's Retreat - חנות הסקס-קברט-מועדון החשפנות הוותיק ביותר עלי אדמות וזוכה בפרס Runner Up של מועדון הג'נטלמנים הטוב ביותר של Time Out Magazine (1984), 34 שנה זו.

מהם מועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק? אם אתה מחפש את התשובה, אז מאמר זה יעזור לך.

האזכור הראשון של מועדון חשפנות נמצא ב-1931 מתוך "Coming Up Draughty" של פרדה אוטלי.

יותר במקרה מאשר עיצוב, העלמה קולוויל-ווסט נכנסה לחדר הלבשה במחנה מולמיין וראתה שישה זוגות רגליים של נשים, כי היא הייתה שם כמלווה בסוגיית בגדים. הגפיים המעוגלות היטב עניינו אותה לפתע מאחר שלא ראתה גברת במשך שבועות; הצורות שלהם נראו כל כך שונות מהדקויות שנבעו בדרך כלל מחוסר הזנה.

גופן של נשים כיום הפך לחלק מהתרבות הקפיטליסטית ויש רעיון חזק שצריך להסתכל על נשים ולחפץ אותן כדי להישאר נכסים יקרי ערך. במילים אחרות, הם הוכנסו למוצרים: הם קיימים כדי לספק את הרצונות או הציפיות של גברים, כמו

הרשימה שלנו של מועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק כוללת רק מקומות בדוקים.

במשך שנים, תעשיית הבידור למבוגרים עומדת בקיפאון, אבל עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות כמו VR ותשלומים של חשפניות וירטואליות כמו אליס מארה; אנשים פתאום עושים את דרכם למועדוני חשפנות ברחבי העיר ניו יורק, כדי לתת לזה הזדמנות שנייה.

אנשים רבים קרובים לצורת בידור זו; אבל, זה לא קשור רק למיניות - כל מיני לקוחות מגיעים, כולל זוגות מבוגרים שעדיין מטפלים בעצמם בכיף, למשל.

אז בלי דיבורים נוספים; בוא ניכנס לרשימת 5 מועדוני החשפנות המובילים במוסד ניו יורק.

מאמר זה הוא על הטוב ביותר בכל הקשור למועדוני חשפנות מאורגנים בניו יורק. הנה כמה מקומות נבחרים שעשויים לעניין אותך אם אתה באזור.

אפשרות מעניינת נוספת היא Serendipity Adult Entertainment (המכונה "המועדון המקורי"). להלן התכונות הבולטות שלהם:

1. בידור מגוון זמין - הם מציעים ריקוד לאפ, ריקוד עירום, רקדנית, רקדנית וכן הלאה נערות ליווי בגבעתיים https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f/|https://romantik69.co.il/נערות-ליווי-בחולון/

2. יוקרתי - קהל מעורב

3. מועדוני לילה של מגדל התאומים

4. אבטחה ללא תחרות

5. יש להם כמה מהרקדנים הכי יפים ברחבי ניו יורק - סוכריות עיניים בשפע

זוהי רשימה של מועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק שבהם רקדנים מקצועיים וחובבים נותנים לכל זה לבלות עבור לקוחות בעלי הערכה.

Просмотров: 86 | Добавил: wandakinirymwl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar