06:49
משרות ליווי נשים

מלוות נשים מציעות חברות אינטימיות ללקוחות גברים. הם עשויים גם להתנשק ולגעת במהלך פעילות גופנית.

חלק מהנשים מלוות כדי להשלים את הכנסתן, בעוד שאחרות עוסקות בכך במשרה מלאה. חלק מהמלוות נשואות ומלוות כמקור לכסף קל מחוץ לחיי המשפחה המקובלים שלהן.

לנשים כאלה, יש פוטנציאל לרווח כספי משמעותי וגם להנאה חושנית - שני מקורות חשובים לשמחה שלא מוכרים לעתים קרובות בספרות על תעשיית המין, אם כי נתונים סטטיסטיים חיוניים מראים שההזדמנויות הן מספיקות לאדם המוכן היטב שמוכן לעבוד קשה. התעשייה הזו.

תאר לעצמך שאתה זונה ואתה לא רק מרוויח הרבה יותר מהגברים במקצוע שלך, אלא יש לך גם כוח עליהם. זו הבחירה שעשתה סקרלט* הליווי מסידני.

צפו בה מדברת על העבודה של ליווי בחורים אחרים תמורת קצת כסף נוסף ותראו אם העבודה הזו בשבילכם.

קיומן של מלוות נשיות השתנה באופן דרמטי בשנים האחרונות כדי לאפשר להן לקבל כוח על לקוחות הזנות שלהן על ידי הצגת הדומיננטיות שלהן מינית וכלכלית. עם העדפות מין שמתאימות לשני המינים, אי אפשר לנצח את המקצוע הזה - לפחות אם יש מקום למילים של האישה הזו.

זנות היא מקצוע למין זכר ונקבה. אז אני הולך לדון בעבודות ליווי נשים

פציעה או פגיעה

האתגרים שלסביות שעומדות בפני נשים בשוק הנישואים יכולים לנבוע בחלקם ממגבלות פיזיות או פציעה. כפי שמסבירה החוקרת הפמיניסטית שרלוט פרקינס גילמן, "ייתכן שהזמן עדיין לא בשל עבור [לסביות] להיכנס איתן לשוק הנישואים" (50). נשים שאיבדו את בתוליהן כמבוגרים צעירים עשויות להיות פחות מושכות פיזית מכיוון שהן הפכו לפעילות מינית מוקדם מדי (50). שירותי ליווי בקריות

חינוך נחות

לסביות ורווקות אחרות מתלוננות לפעמים על כמה קשה להן למצוא עבודה בהשוואה לנשים נשואות. ייתכן שהסיבה לכך היא שככל שיותר אנשים למדו בבית הספר, אנשים משכילים הרגישו יותר ויותר צורך להתחתן במקום להיות מפרנסים בכוח העבודה של איגודי העובדים, גרם לאידיאלים של נישואים להיראות מיושנים (54). בחברה של היום שבה פחות גברים כתוצאה מעקירה צבאית או גיאוגרפית הושפעו לרעה ממלחמה, https://israel-lady.co.il/נערות-ליווי-במרכז/|https://israel-lady.co.il/%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96/

Просмотров: 94 | Добавил: wandakinirymwl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar